Tatár Eduárd
Tatár Eduárdot (ig.sz. 000678, Kelet-Magyarországi Postás SE), a 2026. április 10-én lejátszott Fulmen Debrecen - Kelet-Magyarországi Postás SE mérkőzésen a játékvezető, második sárga lapos figyelmeztetését követően, piros lappal kiállította. A vétkes, az ítéletet követően trágár kifejezéseket használva szidalmazta, illetve kiabált a játékvezetővel. "Kurva anyádat basszad szájba.", "A fasznak vezetsz mérkőzéseket, Te geci!". Majd a lefújást követően is tovább szidalmazta a játékvezetőt. Tatár Eduárdot a DVKLSZ Fegyelmi Bizottsága 4 soron következő bajnoki mérkőzéstől eltiltja. A DVKLSZ Fegyelmi Bizottsága döntésekor figyelembe vette a játékvezetői jelentést, a játékvezetői pótjelentést. Továbbá, feldolgozta a vétkes játékos csapatvezetője által benyújtott levelet. A játékos 8 napon belül fellebbezéssel élhet a határozat ellen, a DVKLSZ Elnökségénél fellebbezési díj egyidejű befizetésével.