Gorzsás István

Gorzsás Istvánt (ig.sz. 001726, East United SC), a 2026. május 07-én lejátszott East United SC - Sas FC mérkőzésen, a játékvezető, piros lappal kiállította. A vétkes, az ellenfeleit trágár szavakkal szidalmazta: "Anyádat még a faszomra húzom. Azért nem ütlek ki, mert leszerelnek.". Ezért a játékvezető piros lappal kiállította. A kiállítást követően is, agresszív módon viselkedett Gorzsás István. A levetett cipőjével, túlzott mértékű erőbevetéssel, nekirúgta az ellenfél egy játékosára. Az ítélethozatalnál, a DVKLSZ Fegyelmi Bizottsága, Gorzsás István elmúlt évekbeli (2023) kiállításait is figyelembe vette! A DVKLSZ Fegyelmi Bizottsága fél év időtartamra (lejár: 2026. november 06. éjfél) bajnoki mérkőzéseken való játéktól eltíltja. A DVKLSZ Fegyelmi Bizottsága döntésekor figyelembe vette a játékvezetői jelentést, a játékvezetői pótjelentést. Továbbá, feldolgozta a vétkes játékos csapatvezetője által benyújtott levelet. A játékos 8 napon belül fellebbezéssel élhet a határozat ellen, a DVKLSZ Elnökségénél fellebbezési díj egyidejű befizetésével.